De Koninklijke Opdracht
Alles wat we hebben en alles wat we zijn is een geschenk van God! Het is onze taak om daarmee te investeren in Gods Koninkrijk. We zullen zien dat Hij ons zal zegenen als wij hem hierin gehoorzaam zijn.
Op zondag 23 oktober zijn er 12 gemeenteleden de uitdaging aangegaan voor de Koninklijke Opdracht. Voor deze Opdracht heeft elk van hen een geldbedrag van € 100,- gekregen om dat te gebruiken daar waar het nodig is.
Bij deze Koninklijke Opdracht waren drie voorwaarden die ze mee hebben gekregen:
- Dit geld is niet van jullie, maar dit geld behoort toe aan God, het is Zijn geld.
- Investeer dit geld voor Gods Koninkrijk. Je zou bijvoorbeeld een maaltijd kunnen verzorgen voor een dakloze en hem een bijbel geven. Of iemand ondersteunen met het zendingswerk, een rekening voor iemand betalen die het niet breed heeft. Maar wat je ook doet, het is een zaak tussen jou en God!
- Over 90 dagen, dat is op zaterdag 21 januari 2012, hoop ik jullie verslagen te ontvangen over jullie investeringen op een halve A4.
Deze Opdracht draait niet om geld! Dat is niet de bedoeling en dat zal het nooit zijn. Het gaat om de bereidheid alles wat God je geeft in te zetten, zodat zijn Koninkrijk wordt uitgebreid.
Laatste reacties